Kolay Çiçek Saksısı Yapılışı Resimli Anlatım


Kolay Çiçek Saksısı Yapılışı Resimli Anlatım

Evinizde bahçeniz için veya balkonunuz için çok güzel çiçek saksıları yapabilirsiniz. Bu çalışmalar ile bahçenizi veya balkonunuzu mükemmelleştirebilirsiniz. Bu tür plastik değerlendirme çalışmalarını sizde yapabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bazen insana bu tür şeyler yapmak keyif veriyor. Bir şeylerle uğraşmak isteyenler için de güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

Kolay çiçek saksısı yapmak için deterjan kutusu kullanabilirsiniz. Yine şampuan kutusundan cep telefon tutacağı yapmak gibi değişik çalışmaları da daha önceleri paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan birçok güzel çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

kolay-cicek-saksisi-yapilisi

Töpfe leicht gemacht – Pots made easy – Pots rendue facile – Gryder nemt – Panelas fácil – Pentole semplice

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*