Kolay Dantel Nasıl İşlenir?


Kolay Dantel İşleme

Dantel örneği işleme ile ilgili araştırmalar yaparken ve bu sanatı ben nasıl öğrenirim derken bu güzel çalışmanın içinde kendimi buldum arkadaşlar. Çok güzel 2 anlatım altta yer alıyor. Öncelikle örneği inceleyebilirsiniz. Çeyizlik dantel işleme çalışmaları yapmak isteyenleri de buraya çağırın. Çok güzel bir odelle birlikteyiz.

Değişik çeyizlik dantel işleme örnekleri arasında yer alan bu modeli sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. İğne oyası, tığ işi ve şiş işi örgülerini sevdiğimi biliyorsunuz. Ama hepsini ne yazıkki yapamıyorum. Ama olsun yine de paylaşmayı seviyorum. Bu modelleri arkadaşım aysel görmesin o çok seviyor.

Yapımı kolay gibi gözükse de aslında biraz sabır ve zaman isteyen işlerdir. Bu yüzden ben kolay dantel işleme yazdım. Ama kolay olmadığını en azından çok basit olmadığını söylemek isterim arkadaşlar.

Biraz zaman yiyen çalışmalar olup, bittiğinde birisi isteyince vermeye kıyamayacağınız özel çalışmalar olduklarını söylemek isterim. Çeyizlik hazırlanan bu güzel dantel örnek yapımı çalışmalarını satanlar da var.

Ama nasıl kıyıp satıyorlar anlamıyorum. Ben yapsam kesinlikle satmam diye düşünüyorum. Ama tabi bu işi çözenler fazla fazla yapıp satarak para kazanıyorlardır. Bu örnekleri sizde alttaki eğitici videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

evde-kolay-dantel-nasil-islenir
Kolay Dantel Nasıl İşlenir?

Örgü dantel yapımı

Dantel nasıl örülür?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*