Kolay Dantel Nasıl İşlenir?

Kolay Dantel İşleme

Dantel örneği işleme ile ilgili araştırmalar yaparken ve bu sanatı ben nasıl öğrenirim derken bu güzel çalışmanın içinde kendimi buldum arkadaşlar. Çok güzel 2 anlatım altta yer alıyor. Öncelikle örneği inceleyebilirsiniz. Çeyizlik dantel işleme çalışmaları yapmak isteyenleri de buraya çağırın. Çok güzel bir odelle birlikteyiz.

Değişik çeyizlik dantel işleme örnekleri arasında yer alan bu modeli sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. İğne oyası, tığ işi ve şiş işi örgülerini sevdiğimi biliyorsunuz. Ama hepsini ne yazıkki yapamıyorum. Ama olsun yine de paylaşmayı seviyorum. Bu modelleri arkadaşım aysel görmesin o çok seviyor.

Yapımı kolay gibi gözükse de aslında biraz sabır ve zaman isteyen işlerdir. Bu yüzden ben kolay dantel işleme yazdım. Ama kolay olmadığını en azından çok basit olmadığını söylemek isterim arkadaşlar.

Biraz zaman yiyen çalışmalar olup, bittiğinde birisi isteyince vermeye kıyamayacağınız özel çalışmalar olduklarını söylemek isterim. Çeyizlik hazırlanan bu güzel dantel örnek yapımı çalışmalarını satanlar da var.

Ama nasıl kıyıp satıyorlar anlamıyorum. Ben yapsam kesinlikle satmam diye düşünüyorum. Ama tabi bu işi çözenler fazla fazla yapıp satarak para kazanıyorlardır. Bu örnekleri sizde alttaki eğitici videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

evde-kolay-dantel-nasil-islenir

Kolay Dantel Nasıl İşlenir?

Örgü dantel yapımı

Dantel nasıl örülür?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kolay Dantel Nasıl İşlenir? için yorumda bulun

    Kolay Dantel Nasıl İşlenir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kolay Dantel Nasıl İşlenir? için ilk yorumu yapabilirsin.