Kolay Hediye Kutusu Yapılışı Resimli Anlatım


Birçok kişi hediye kutusu hazırlarken zorlanabiliyor. Bu yazımızda sizlere çok kolay ve pratik bir şekilde nasıl hediye kutuları, süs kutuları, sürpriz kutuları hazırlayabileceğinizi göstereceğiz. Resimli anlatımdan yararlanabilir ve sizde kolaylıkla pembe veya diğer renklerde küp şeklinde hediye kutuları hazırlayabilirsiniz.

Origami yani kağıt katlama tekniğini bilmeseniz bile bu yazımda paylaştığım kartondan hediye kutusu yapmak isteyenler yararlanabilirler. Evde kolay hediye paketi yapmak için daha önce de benzer çalışmaları paylaşmıştım. Özel günlerde veya kutlamalarda hediye edeceğiniz ve sürpriz olmasını istediğiniz eşyalarınızı bu şekilde güzel hediye kutuları hazırlayarak sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Güzel hediye kutusu yapmak için daha önce origami kategorisinde sürekli olarak kağıttan sürpriz kutu yapmak isteyenlere güzel çalışmalar paylaşmıştım. Kağıt karton bölümünde de yine kolay sürpriz paket yapmak isteyenler için resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma ise kolay hediye kutusu yapılışını gösteren güzel bir resimli anlatımdan oluşuyor. Öncelikle kağıdı katlama tekniği ile resimli anlatımdaki gibi yapmanız gerekiyor. Ardından birleştirme işlemi sonrası hediye paketini kısa sürede tamamlayabiliyorsunuz.

Şimdi sizleri evde kolay hediye paketi yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kup-seklinde-hediye-kutusu-yapilisi

kup-seklinde-hediye-kutusu-yapilisi2

kup-seklinde-hediye-kutusu-yapilisi3

kup-seklinde-hediye-kutusu-yapilisi4

kup-seklinde-hediye-kutusu-yapilisi5

kup-seklinde-hediye-kutusu-yapilisi6

boîtes rendue facile – Boxen leicht gemacht – boxes made easy – pyxides ex easy – scatole semplice – cajas fáciles

Bu güzel çalışma da kırmızı el işi kağıdı, yapıştırıcı ve makas yeterli oluyor. Kolaylıkla sizde evinizde bu eğlenceli çalışmayı yaparak güzel hediye paketleri hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*