Kolay İğne Oyası Nasıl Yapılır?


Kolay öğrenmek için paylaştığım adım adım resimlerin haricinde bir de yeni başlayanlar için videoya yer verdim. Böylece iğne oyasında yeniyseniz pratik bilgiler ve anlatım sayesinde sizde kısa sürede öğrenmeye başlayabilirsiniz. Değişik iğne oyası örnekleri görünce hemen inceliyorum. Ancak ben henüz iğne oyası alanında bir şeyler yapamadım.

Bana zor gelen bir iş ve henüz tığ işini yeni öğrenmişken, iğne oyasına şimdilik geçeceğimi düşünmüyorum. Ancak gördüğüm çok güzel modeller beni çeyizlik veya kullanmak için yapmak için dürtüyor. Sizde yeni iğne oyası modeli görünce benim gibi düşünüyorsanız, bir an önce öğrenmeye başlasanız iyi olur.

Altta resimli anlatımda 12 adımda iğne oyası yapımı paylaşılmış. Tarif olmadığı için bende yine öğretici olacağını düşündüğüm bir video ile resme destek vermek istedim.

Kolay iğne oyası resimli anlatım

evde-kolay-igne-oyasi-yapimi
evde-kolay-igne-oyasi-yapimi

12 adımda öğrenip yapamadıysanız da üzülmeyin. Bir gün ben başlayacağım ve öğrenince yine sizlere öğrendiğim aşamaları adım adım sizlere yeni içeriklerde paylaşacağım. Altta bitmiş çok güzel iğne oyası örnekleri yer alıyor. Gördükçe insanın yapası geliyor. Bu alanda yapan ev hanımlarına hayranım.

evde-kolay-igne-oyasi-yapimi2

Sizlerde evde el işi örgüleri veya iğne oyaları yapıyorsanız bizimle paylaşırsanız mutlu olurum. Hatta anlatımlarını da bir kağıda yazarak bize ulaştırabilirsiniz. Facebook adresimizden sizden gelenler köşesinden güzel iğne oyası modellerinizi bekliyoruz. Güzel emekleriniz için şimdiden teşekkürler. Alttaki öğretici videoyu yeni başlayanlar izlemeyi unutmasınlar. İyi pazarlar hanımlar.

Kolay iğne oyası yapılışı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*