Kolay Kapı Perdesi Yapımı Resimli Anlatım


Kolay Kapı Perdesi Yap

İş yeriniz için özellikle yaz aylarında açık bıraktığınız kapılarınıza asabileceğiniz harika bir kapı perdesi yapılışı ile karşınızdayız. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinize veya iş yerinize harika kapı perdeleri yapabilirsiniz. Evde kapılara kolayca kapı perdesi yapmak için altta paylaştığımız çalışmadan yararlanabilirsiniz.

Kolay bir şekilde kapılara perde yapıp hemen kullanmaya başlayabileceğiniz gibi değişik şekilde de yaparak kendi fikirlerinizi de çalışmaya ekleyebilirsiniz. Özellikle yazın bu tür güzel çalışmaları yaparak evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Malzemeleri kendinize göre seçebilir ve değişik fikirler ortaya koyabilirsiniz. Kolay gelsin.

kolay-kapi-perdesi-yapmak1

kolay-kapi-perdesi-yapmak2

kolay-kapi-perdesi-yapmak3

kolay-kapi-perdesi-yapmak4

kolay-kapi-perdesi-yapmak5

kolay-kapi-perdesi-yapmak6

kolay-kapi-perdesi-yapmak7

kolay-kapi-perdesi-yapmak8

door curtain made – Türvorhang gemacht – rideau de porte a fait – cortina de porta feitas – tenda porta fatta – dør gardin lavet

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*