Kolay Kedi Çizimi


Kolay Kedi Çizimi

Bu yazımızda sizlere kolay kedi nasıl çizilir? onu göstereceğiz. Çocuğunuza veya çocuğunuzun kendisine çizdirebileceğiniz harika bir çalışma… Kolay resim çizimleri ile ilgili nasıl çizilir kategorisinde birçok hayvan resimlerinin kolay çizimlerini gösteren anlatımlı çalışmalar paylaştım.

Dilerseniz ilgili kategoriye bakabilir ve farklı hayvan çizimleri ile ilgili çalışmalara yönelebilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde çocuklarınıza pratik bir şekilde kolay kedi çizimini öğrenebilecekleri bir çalışma paylaştım. Umarım beğenirsiniz.

Evinizde bu örnek resimde olduğu gibi çocuklarınıza alıştırma yaptırabilir ve örnek resimden yararlanarak çocuklarınızın çok kolay bir şekilde hayvan resmi çizmesini öğretebilirsiniz. Diğer hayvan resmi çizimleri ile ilgili çalışmalar yine bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak.

O çalışmalara da göz atabilir ve farklı hayvan resimleri çizimleri ile ilgili çocuklarınızı eğitme fırsatı bulabilirsiniz. Aşağıdaki örneği dilerseniz bilgisayarınızdan A4 kağıdına çıktı alabilir ve kopya taslak olarak çocuklarınıza kullandırtabilirsiniz.

kolay-kedi-cizimi
kolay-kedi-nasil-cizilir

Bu örneği ekranınıza A4 kağıdı sabitleyerek, kopyasını çıkarabilirsiniz. Yada bakarak çocuğunuzla birlikte eğlenceli bir şekilde çizebilirsiniz.

dessin de chat – cat drawing – katzenzeichnen

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*