Kolay Kitap Ayıracı Yapımı 2016


Bu günkü kendin yap çalışmamızda sizlere kolay kitap ayıracı yapmak isteyenler için resimli anlatım paylaştım. Kitap okumayı sevenlerin daha çok kullandığı ve okudukları son kaldıkları yeri işaretlemek için kullandıkları güzel ayıraçların nasıl yapıldığını da paylaşmış olduk. Evde kolay kitap ayracı yapmak için paylaştığım diğer resimli anlatımları da sitemizde kendin yap bölümünde bulabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapıp kolaylıkla da satabilirsiniz. Kitap okumayı seviyorsanız mutlaka bu güzel ayraç çalışmalarından yararlanmanızı isterim. Birbirinden güzel kitap ayracı çalışması için bu yazımın sonunda da karşınıza çıkacak çalışmalara göz atabilirsiniz. Kolay kitap ayracı yapmak için örnek resimler ve resimli anlatım şöyle ;

Kitap ayracı yaparak sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Kitap ayraçları ile okuduğunuz yeri işaretleme konusunda sıkıntınızı gidermiş oluyorsunuz. Hem de süsleyerek kitap okuma iştahınızı da arttırıyorsunuz. Kartondan kitap ayracı yapmak için keçe malzemesi kullanabilirsiniz. Karton malzemesi kullanabilirsiniz. Değişik malzemelerden de kitap ayraçları yapabilirsiniz.

Pratik kitap ayraçları ile kitap okurken kaldığınız yeri kolaylıkla işaretleyebilir ve kitabınıza devam edeceğiniz zaman en son kaldığınız yeri ve hikayeyi hatırlayarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kitap okuma alışkanlığını çocuklarınıza da mutlaka aşılamalısınız. Bunu da minimon kitap ayracı yaparak veya oyuncak kitap ayracı yaparak sağlayabilirsiniz. Böylece çocuklarınıza kitap okurken kitap ayraçlarındaki oyuncaklar sayesinde sevdirmiş olursunuz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*