Kolay Kolye Yapımı Resimli Anlatım


Kolay Kolye Yapımı Resimli Anlatım

Kendi aksesuarını kendin yap köşemizde paylaşımlarımız devam ediyor. Bu yazımızda sizlere resimli anlatımlı bir şekilde kolay kolye nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz. Kolay kolye nasıl yapılır? kolye nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, aşağıda paylaştığımız resimli anlatımları takip edin.

Evde kolay kolye yapmak isteyenlere altta resimli güzel bir anlatım paylaştım. Evde kolye yapmak isteyenler bu güzel çalışmayı evlerinde yapabilirler. Kolye yapımı ile ilgili daha önce de birçok çalışma paylaşmıştım. Sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde çok güzel kolye çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Kolay kolye yapmak isteyenler yine bu yazımın sonunda çıkacak benzer yazılar bölümünden de yararlanabilirler.

Kolay kolye nasıl yapılır? diyorsanız bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan yararlanabilir ve güzel el yapımı kolyeler yapabilirsiniz. Evde el yapımı kolye yapmak isteyenler için resimli anlatımlar ise şöyle ;

kolay-kolye-yapimi2

kolay-kolye-yapimi3

kolay-kolye-yapimi4

kolay-kolye-yapimi5

kolay-kolye-yapimi6

kolay-kolye-yapimi7

Kendi kolyenizi kendiniz yapın. Dilerseniz yaptığınız bu takılardan para da kazanabilirsiniz. Gerçekten şık kolyeler yapabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

necklace made easy – Halskette leicht gemacht – collier fait facile

Anlatımlı kolye yapımı ile ilgili üstte paylaştığım videolardan da yararlanabilirsiniz. Anlatımlı videoların dışında paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede güzel el yapımı kolyeler yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparak satabilir ve eviniz için ek gelir elde edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*