KOLAY KÖPEK ÇİZİMİ

basit köpek çizimi

Çizim bir yetenek gibi görülse de bazı kolay yöntemler ile bazı hayvan figürlerini, insan figürlerini ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun için bugün sizler ile kolay köpek çizimini anlatacağız. Bu çizimi çocuklarınız eşliğinde yaparak onun çizim yeteneğini de geliştirebilirken, aynı zaman da onunla güzel bir etkinlikte yapmış olabilirsin.

Peki, kolay köpek çizimi nasıl yapılır gelin birlikte inceleyelim; Köpek çizimi için yukarıda sizler ile resim paylaşımında bulunduk. Bu resmi takip ederek çizebilirken bizler de yine sizlere nasıl yapıldığı konusunda ayrıntılı şekilde anlatım da yapalım. Öncelikle köpeğin kafası için yuvarlak çizelim.

Daha sonra ise vücudunu oluşturmak amacı ile taban kısmı düz, üstü oval gelen bir çizim yapalım. Sonra gözleri için kafasını çizdiğimiz yerin içerisinde iki tane küçük yuvarlak çizelim. Hemen akabinde ise kuyruk için alt kısma kuyruğa benzeyecek şekilde bir çizim yapalım. Hızlı köpek resmi çizmek isteyenler bu çalışmadan yararlanabilirler.

Daha sonra ise burnunu, dilini, ayaklarını ve aksesuarlarını çizerek köpeğin temelini oluşturabilirsiniz. Son işlem ise boyama olup, bunu da kendi gönlünüzce boyayabilirsiniz. Basit köpek çizmek için tabi ki anlatımımız dışında resimden daha fazla faydalanabilirsiniz. Kolay köpek çizimi anlatımımızı yaptık.

Sizin tek yapmanız gereken burada tek tek çizimleri takip etmeniz olacaktır. Tabi ki sadece kolay köpek çizimi değil farklı çizimleri de kolay şekilde yapabilirsiniz. Sizlere zamanla bunlar hakkında bilgileri aktaracağım. Bu çizgiler tabi ki sizlerin çizim gücünüzü güçlendirmektedir.

KOLAY KÖPEK ÇİZİMİ

KOLAY KÖPEK ÇİZİMİ

KOLAY KÖPEK ÇİZİMİ

KOLAY KÖPEK ÇİZİMİ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fatma dedi ki:

    çok iyiymiş bu kadar kolay beklemiyordum