Kolay Koyun Çizimi


Kolay çizimler serisi arasında her zaman öne çıkan kolay koyun çizimi, kolay kuzu çizme konusunda çocukların en çok sevdiği anlatımdayız. Altta adım adım nasıl kolayca koyun çizileceği verilmiş. Adımları yakalayarak sizde süs koyun yapmak istiyorsanız veya koyun şeklinde bir şeyler yapmak isterseniz kullanabilirsiniz.

Ancak çocuklarınıza kolay çizimleri öğretiyorsanız ve ilk olarak kolay hayvan çizme çalışmalarıyla başladıysanız, alttaki koyun resmi çizimi işinize yarayacaktır. 6 adımda kolay koyun çizebilirsiniz. Çocuklarınızı öğrettikten sonra çizdikleri koyun resmini boyamalarını da isteyerek onların eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kolay kuzu nasıl çizilir

En kolay koyun nasıl çizilir diyenler için bu çizimden daha kolayı yoktur diye düşünüyorum. İlk olarak yuvarlak daha sonra yamuk bir yuvarlak çizerek koyunu ortaya çıkarıyorsunuz. Gerçekten eğlenceli ve kolay çizime sahip koyunu ortaya çıkarttıktan sonra da onu kesip kalıp olarak da kullanabilirsiniz.

kolay-koyun-cizimi
kolay-koyun-cizimi

Son aşamadaki haline getirdiğinizde çocuklarınıza boyamaları için kitapçık haline de getirebilirsiniz. Benim önerim her zaman olduğu gibi şeffaf bir kağıdı bilgisayar ekranına tutun sabitleyin. Daha sonra kurşun kalemle üzerinden kopyasını çıkartarak, kolay çizimi elinize geçirin.

Daha sonra da çocuklarınızla birlikte pratik yaparak, son halini çizmeye çalışın. Ben ilk öyle yapmıştım. Hatta sitemizde kolay çizimler üzerine birçok çalışma yer alıyor. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Çok güzel hayvan çizimleri var. Hepsini çocuklarınız çok beğenecek. Benzer yazılar bölümüne bakmayı unutmayın. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : pinterest.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*