KOLAY KOYUN ÇİZİMLERİ


Kolay koyun çizmek için örnek resim buldum. Daha önce de kolay kuzu çizimi için örnek resimler paylaşmıştım. Anlatımlı örnekte kolay koyun nasıl çizilir adım adım gösteriliyor.

Adımları tamamlayarak sizde kolay koyun çizebilir ve çocuklarınıza kolay koyun çizmeyi kısa sürede öğretebilirsiniz. Bu tür eğitici çalışmaları çok seviyorum. Hem çocuklarınıza kolay koyun çizmeyi anında öğretiyorsunuz.

Hem de el becerilerinin gelişmesine yardımcı olmuş oluyorsunuz. Benzer kolay çizim örnekleri sitemizde bulabilir ve hatta bu yazımın hemen altındaki örneklere de bakmanızı öneririm.

Kolay koyun çizimi için paylaştığım diğer çalışmalarda daha değişik hayvanların kolay çizimleri yer alıyor. Kolay hayvan çizimleri için sitemizi biraz gezmeniz de fayda var. Şimdi sizleri örnek koyun çizim şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-koyun-cizimleri

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*