Kolay Kravat Nasıl Bağlanır


Okula giden çocuklarınız kravatlarını size mi bağlatıyor? artık bağlamayın. Çünkü onlara öğretme zamanı geldi. Bu yazımda paylaşacağım kendin yap projesi olarak sizlere hareketli bir resim paylaştım. Hareketli resimde ise kravat bağlama tekniği gösteriliyor. Evde kolay kravat bağlama teknikleri ile ilgili daha önce çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine kolay kravat nasıl bağlanır? sorularına cevap olacak güzel bir anlatım paylaştım. Çocuklarınıza nasıl kravat bağlayacaklarını kolaylıkla bu paylaşım sayesinde öğretebilirsiniz.

Günümüzde çoğu insan kravat bağlamasını bilmiyor. Bu ayıp bir şey değil, ancak öğrenmemek bana göre ayıptır. Çünkü oldukça kolay ve hiçte zorlanmadan pratiğini öğrendikten sonra kolaylıkla kravat bağlayabilirsiniz. Özellikle üşengeç çocuklarınız varsa ve kravat bağlamayı beceremiyorlarsa yada öğrenmek istemiyorlarsa, bu resimli anlatımdaki tekniği kolaylıkla öğreneceklerdir. Evde kolay kravat bağlama tekniği olarak paylaştığım resimli anlatım ise şöyle ;

kolay-kravat-nasil-baglanir

Kolay kravat bağlama tekniğini öğrenerek çocuklarınızın veya eşinizin kravatını kolaylıkla bağlayabileceksiniz. Gerçekten zor gibi görünen kravat bağlama işlemi oldukça kolaya dönüşüyor. Kravatı farklı şekillerde bağlayanlarda var. Mesela kimisi boynuna geçiriyor öyle bağlıyor. Ben onu şahsen beceremiyorum.

Fakat bu şekilde birisinin boynuna doladığınızda kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Kimisi ise dizinde bağlıyor ve sonrasında kafasına geçirip sıkıştırıyor. Evde kolay kravat bağlama teknikleri olarak bu yazımın hemen altında farklı bir yazı da çıkacak .Onu da inceleyebilir ve farklı kravat bağlama tekniklerini öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/41010970

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*