Kolay Maket Uçak Nasıl Yapılır


Anlatımlı maket uçak yapımı

Kolay maket uçak nasıl yapılır diyenler için hazırladığımız bu güzel içerikte hem resimli örnekler ve anlatımlar var. Hem de anlatımlı detaylı öğretici videolar yer alıyor. Sizde evde boş zamanınızda çocuklarınızla bu güzel hobi çalışmasını yapabilirsiniz. Kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Anlatımlar hem detay içeriyor. Hem de oldukça basit.

Büyük paralar verip, çocuklarımıza aldığımız oyuncaklar yerine evde pratik bir şekilde fazla para harcamadan oyuncak uçaklar yapabiliriz. Aynı zamanda çocuklar babalarının kendileri için yaptıkları uçaklarla oynamayı daha çok isteyeceklerdir.

Evde kolay maket uçak nasıl yapılır? diye merak ediyorsanız, paylaşacağım anlatımlı videoyu mutlaka izlemelisiniz. Paylaşacağım anlatımlı videodaki çalışmada anlatılan model uçak yapımı lastikli olup, gerçekten kaliteli anlatılmış ve yapılmış.

Çocuklara özellikle kartondan maket uçak yapabilir veya evinizde süs amaçlı da vitrine koyabileceğiniz maketler yapabilirsiniz. Altta yer alan resimlerden yararlanarak aşama aşama karton maket çalışmasını kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı maket planör uçak yapılışını öğrenip, daha farklı şekillerde de yapmaya başlayabilirsiniz.

Sizde anlatımlı videoyu izleyerek, bu güzel maket uçağı kendinize veya çocuklarınıza yapabilirsiniz. Sitemize birkaç gün önce maket uçak yapılışı ile ilgili karton maket uçak şablonları paylaşmıştım. Fakat onlar uçmuyor, bu yazımda paylaşacağım maket uçak ise rüzgar gücü ile uçabilmekte…

evde-kolay-maket-ucak-yapimi-model-ucak-yapilisi
evde-kolay-maket-ucak-yapimi-model-ucak-yapilisi

Bu paylaşımımızda yer alan videoda model uçak yapımı anlatılmaktadır. İyi bir izleyici ve takipçiyseniz, videoyu izleyin ve bu uçağı çocuğunuz için yapın.

aéromodélisme – flying model – Flugmodell

Çocuklarla eğlenerek yapacağınız bu güzel çalışmanın birçok benzer projesini hemen altta paylaşmıştık hanımlar. Çocuklarınızı mutlu etmek isterseniz sizde öğrenin ve hemen işe koyulun derim. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.tumblr.com/

1 Comment on Kolay Maket Uçak Nasıl Yapılır

  1. Çocuğunuzu karşınıza alın, ona seveceği ve severek oynayacağı bu mükemmel uçağı yapın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*