KOLAY MİNİMONLAR ÇİZİMİ


Kolay minimon çizimi arayanlar için çok güzel ve eğlenceli bir çalışma buldum. Bu güzel çalışmayı çocuklarınızla yaparken eğleneceğinizi söyleyebilirim.

Benimde çok sevdiğim animasyon filmi minionların çizimlerini bulduğumda sevindim. Bende evde deneyeceğim. Çizimi kolay ve adımlarla gösteriliyor.

Kolay minimon çizimi için daha önce yapımını anlatan oyuncak çalışmalarını paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta keçeden minimon yapmak veya kumaş oyuncak minimon yapmak için anlatımları sitemizde bulabilirsiniz.

Bu yazımın altında diğer minimon çalışmalarına göz atabilirsiniz. Anlatımlı minimon yapımı çalışmalarını yine buldukça bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Şimdi sizleri oyuncak minimon yapmak için aşamalı resimli anlatımlarla baş başa bırakıyorum. Kolay minimon çizimi şöyle ;

kolay-minimon-cizimi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*