Kolay Muska Oyası Örneği Yapılışı


Muska Oyası Yapımı

Oya örnekleri arasında beğeneceğiniz ve yapımını öğrenerek sizinde yapacağınızı düşündüğüm bir model. Kolay muska oyası nasıl yapılır diyen ev hanımları için araştırdığımda karşıma bu güzel anlatım çıktı.

Yararlanarak sizde muska oyasının yapımını detaylıca öğrenebilirsiniz hanımlar. Şu hayatta en çok zorlandığı çalışmalardan birisi olan iğne oyası çalışmaları ile bu oya yapımı örneklerini fazla kavrayamıyorum. Affedin.

Bu yüzden size anlatımı olan güzel bir video paylaşmak istedim. Belki işinizi görebilir. Yine buldukça sitemizde muska oyası çalışmalarını sizlere paylaşmayı düşünüyorum hanımlar.

Birbirinden güzel ve motifli muska oyalarını görmüştüm. Pinterest gibi mecralarda dolu var. Ancak yapımını anlatan nadir çalışma var. Bu yüzden kör kütük şöyle olur böyle olur diyerek sizi yanıltmak istemiyorum.

Bu yüzden şimdilik bu paylaşımımla idare edin. Ben sizlere daha güzel muska oyası yapılışı ile alakalı çalışmaları araştırıp, önünüze getireceğim. Abone olursanız, mailinize paylaştığım yeni içeriklerin duyurusu da gelir hanımlar.

kolay-muska-oyasi-ornegi-yapilisi
kolay-muska-oyasi-ornegi-yapilisi

Kolay muska oyası örneği yapmak isteyenler için altta birkaç tane daha anlatım buldum. Onları da inceleyebilirsiniz hanımlar. Güzel çalışmalar ve bu işe gönül verdiyseniz yardımı olacaktır. Hazırlayanların eline sağlık diyorum bu arada…

 

 

Son video ise benim en çok tercih ettiğim çalışma olup, muska modelini farklı anlatımı ile sunulmuş. Mutlaka izleyin ve inceleyin derim hanımlar. Kolayca öğrenip sizde yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Bu tür çalışmalar çok emek istiyor. Sabır istiyor ve her şeyden önemlisi zaman istiyor. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*