Kolay Örgü Patik Modeli Yapmak

kolay-orgu-patik-modeli-yapmak-240x415

Evde kolay yapabileceğiniz örgü patik modelinin resimli anlatımından yararlanarak sizde pratik bir şekilde patik çalışmasını yapabilirsiniz. Kolay örgü patik modeli yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Örgü patik modeli için sitemizde yer alan patik modelleri bölümüne bakabilirsiniz. Hemen bu yazımın da altında karşınıza benzer patik çalışmaları çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay örgü patik nasıl yapılır diyenler için örnek olması amacıyla paylaştığım bu çalışmada aşamalar gösterilmiş. Aşamaları takip ederek sizde çok güzel eğlenceli patik modeli çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde renkli yün ipten patik örmek için paylaştığım resimli anlatıma benzer birçok çalışmayı yine önümüzdeki günlerde bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay örgü patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-orgu-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/post/26008915

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*