Kolay Örgü Patik Modeli Yapmak

Evde kolay yapabileceğiniz örgü patik modelinin resimli anlatımından yararlanarak sizde pratik bir şekilde patik çalışmasını yapabilirsiniz. Kolay örgü patik modeli yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Örgü patik modeli için sitemizde yer alan patik modelleri bölümüne bakabilirsiniz. Hemen bu yazımın da altında karşınıza benzer patik çalışmaları çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay örgü patik nasıl yapılır diyenler için örnek olması amacıyla paylaştığım bu çalışmada aşamalar gösterilmiş. Aşamaları takip ederek sizde çok güzel eğlenceli patik modeli çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde renkli yün ipten patik örmek için paylaştığım resimli anlatıma benzer birçok çalışmayı yine önümüzdeki günlerde bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay örgü patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-orgu-patik-modeli-yapmak

source : https://postila.ru/post/26008915

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kolay Örgü Patik Modeli Yapmak için yorumda bulun

    Kolay Örgü Patik Modeli Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kolay Örgü Patik Modeli Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.