Kolay Örme Bileklik Yapılışı Resimli Anlatım


Kolay Örme Bileklik Yap

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz çok pratik ve kolay örme bileklik yapılışı ile ilgili yazımızda sizlere resimli anlatım paylaşıyoruz. Bu resimli anlatıma göre kendi örme bilekliğinizi yapabileceksiniz. Kolay örgü bileklik nasıl yapılır diyorsanız altta yer alan çalışmayı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Sizde evde örme bileklik yapmayı öğrendikten sonra kısa sürede harika bileklik modelleri yapmaya başlayabileceksiniz. Kolay örme bileklik yapmak için paylaştığımız diğer çalışmalar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

kolay-orme-bileklik-yapilisi-resimli-anlatim

Strickarmband leicht gemacht – knitted bracelet made easy – bracelet tricoté facile – strikkede armbånd nemt – pulseira de malha feita fácil – bracciale a maglia facile

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*