KOLAY OYUNCAK EJDERHA YAPMAK ŞABLONLU

kolay-ejderha-oyuncak-yapmak-sablonlu-564x415

Kolay oyuncak ejderha yapmak için şablon arıyorsanız, artık aramayın. Bu güzel örnekten yararlanarak sizde ejderha süs çalışması yapabilirsiniz. Kartondan kalıbı çıkarttıktan sonra kumaş üzerinde ejderha hatlarını ortaya çıkarıp, kesip diktikten sonra içini yün veya pamukla doldurabilirsiniz.

Böyle çalışmaları daha önce çokça kez paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde harika oyuncak ejderha figürleri yapabilirsiniz. Süs olarak da bu tür çalışmaları yapıp evinizde kullanabilirsiniz.

Evinize gelenleri şaşırtabilir ve oyuncak ejderha süsü ile fazlaca yapıp para da kazanabilirsiniz. Evde para kazanılacak ürünlerden olduğunu söyleyebilirim. Bu tür çalışmalar biraz detay istediği için zorlanacağınızı da şimdiden söylemeliyim.

Evde kolay oyuncak ejderha yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay ejderha süs yapımının şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-ejderha-oyuncak-yapmak-sablonlu

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*