Kolay Paspas Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


Kolay Paspas Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Gerçekten harika bir paylaşım. Yine web sitelerini gezinirken keşif ettiğimiz bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istiyoruz. Kolay bir şekilde kendi evinizde kapı önü paspası olarak kullanabileceğiniz harika bir çalışma… Kolay bir şekilde bu paspaslardan kendinize yapabilirsiniz. Karpuz şeklinde veya portakal şeklinde paspaslar yapıp, evinizin kapı önünü süsleyebilirsiniz.

Evde nelerden paspas yapılır diyorsanız, sitemizde eski kazaktan paspas yapmak, deniz taşlarından paspas yapmak ve daha birçok güzel çalışmanın detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz. Gerçekten birçok şeyden güzel paspas yapıldığını bende ilk gördüğümde şaşırmıştım. Sizde öğrenerek yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

kolay-paspas-nasil-yapilir

kolay-paspas-nasil-yapilir2

kolay-paspas-nasil-yapilir3

kolay-paspas-nasil-yapilir4

kolay-paspas-nasil-yapilir5

kolay-paspas-nasil-yapilir6

Matten leicht gemacht – mats made easy – tapis rendue facile – stuoie semplice – måtter nemt – esteras fáciles

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Kolay Paspas Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

  1. paspaslara dünyanın parasını veriyoruz böyle bir yöntemle kolayca yapabiliriz. maaliyeti de düşük gayet mantıklı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*