Kolay Patik Nasıl Örülür? Resimli Anlatım


Kolay patik örme işi

Bu yazımda sizlere kolay patik nasıl örülür? diyenlere güzel resimli anlatımla birlikte anlatımlı videolar paylaştım. Daha önce de güzel patik modeli yapmak isteyenlere çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Altta sizlere Tunus işi patik modeli yapmak isteyenler için anlatımlı çalışma paylaştım.

Kolay patik yapmak isteyenler için patik modelleri kategorisinde sıkça bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını gösteren anlatımlar paylaşmıştım. Altta resimli anlatımına ulaşacağınız kolay patik yapımı ile ilgili anlatımlı videolardan da yararlanabilirsiniz. Patik nasıl yapabilirim diyenlerin beğeneceği bir çalışma.

Evde kolay Tunus işi patik yapmak isteyenler alttaki örneğe bakarak aynısını kolaylıkla yapabileceklerini umuyorum. Pratik patik yapmak isteyenler için paylaştığım diğer çalışmalardan da yararlanmak için sitemizde yer alan evde nasıl yapılır ve patik modelleri bölümüne bakarak sizde değişik çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay patik yapmak için resimli anlatım ve anlatımlı videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-patik-nasil-orulur
Kolay Patik Nasıl Örülür? Resimli Anlatım

31 ilmek başlanır. 9 ilmek haroşo 1 ilmek düz, 11 ilmek haroşo, 1 ilmek düz, 9 ilmek haroşo olarak 22 diş haroşo örülür. Daha sonra 1 ters, 1 düz 22 sıra örülür. 23.ncü sırada her sıra sonuna iki ilmek birlikte alınarak ilmek sayısı yarıya düşürülür. Kalan ilmekler yün iğnesi ile toplanır. Lastik örgü bölümü ve topuk kısmı resimde görüldüğü gibi dikilir.

 

Evde kolay patik yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmalardan umarım yararlanırsınız. Değişik çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere bulup paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

kaynak : http://www.hobinisat.com/patik-orelim/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*