KOLAY PONPON PASPAS YAPILIŞI

KOLAY PONPON PASPAS YAPILIŞI
KOLAY PONPON PASPAS YAPILIŞI

ponpon paspas modeli

Günümüzde örgü işlerinde en çok kullanılan ip ile artık sizlerde herhangi bir sarım yapabilir ve yeni şeyler üretebilirsiniz. Günlük kullanım için üretebileceğiniz ürünleri kolaylıkla yapabilir ve yaparken de keyfili bir vakit geçirebilirsiniz.

Bir şeyler öğrenmek ya da el becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız yine aynı şekilde ip ile örgü ile yapılabilen ev eşyası süs eşyası gibi tasarımları yaparak kendinizi de son derece geliştirebilirsiniz. Paspas yapımı ponpon şekillerde evin her bölgesine özel paspas yapabilir.

Evinizde sizlerin özel olarak yapmış olduğu paspasların bulunmasını istiyorsanız kolay ponpon paspas yapılışı sayesinde çok fazla vakit harcamadan sahip olabilirsiniz. İlk olarak yuvarlak bir karton hazır ediniz daha sonrasında ise örgü ipini hazırlayınız. Ponpon paspas modeli yapılışı çalışmasını seveceksiniz arkadaşlar.

İçi boş olan yuvarlak kartona örgü ipini dolayınız bu işlemi de yaptıktan sonra sırasıyla kartona doladığınız ipleri kesiniz. Kestikten sonra ponpon elde etmiş olacaksınız fakat dağılmaması içi ortasından ip ile bağlamanız gereklidir.

Kolay ponpon paspas yapılışı bu kadar basit olmakla birlikte sizlerin yapacağı son işlem de birbirlerine istediğiniz şekilde kare ya da yuvarlak olarak ponponları dikmektir. Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra artık lavabonuza, banyonuza, salonunuza kısacası eviniz her bölgesine paspas yapabilirsiniz.

Ponponlar sayesinde paspas ile kalmamakla birlikte birçok tasarım gerçekleştirebilirsiniz. Bu da silerin elinizden gelecek olan tasarımların gelişimini gösterecektir. Genellikle rengârenk olarak tercih edilen ponpon paspasları sizler dilerseniz tek renk yapabilirsiniz.

KOLAY PONPON PASPAS YAPILIŞI
KOLAY PONPON PASPAS YAPILIŞI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*