KOLAY SARMALI ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

kolay-sarmali-orgu-modeli-yapimi-737x415

Anlatımlı sarmalı örgü örneği

Daha çok bebek örgülerinde kullanacağınız güzel bir modelle birlikteyiz hanımlar. Sarmalı örgü modeli olarak tarif edilen modeli sevecek ve hemen yapmak isteyeceksiniz.

En güzel örgü modelleri arasında ilk sırayı alan güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum. Anlatımı olduğu içinde şanslıyız. Kısa sürede modeli kavrayıp hemen yapmaya başlayabiliriz hanımlar.

Dediğim gibi bebek örgülerinde ben kullanmak istedim ve tercih ettim. Sizler battaniye veya patik, pantolon hırka gibi çalışmalarda kullanabilirsiniz. Seçim size kalmış. Şiş işi yapacağınız tüm örgülere uyumlu bir örnek.

Görünümü karışık olmadığı gibi karışık desenlere sahip olmayan şık bir örgü modeli arkadaşlar. Bununla çok güzel örtüler, hırka, yelek veya değişik örgü modelleri yapılabilir diye düşünüyorum.

Belki siz lif dahi yapabilirsiniz. Şiş işi sarmalı örgü modelini anlatanın ellerine sağlık diyoruz ve sizleri anlatımın bulunduğu video ile baş başa bırakmak istiyorum arkadaşlar.

Bu modeli kullanarak çocuk örgüleri yapabilir ve onlara kazak dahi örebilirsiniz. Şiş işi sarmal örgü modeli sayesinde değişik güzel örgüler yapabileceksiniz hanımlar. Ben bir boşlukta süveter örmeye niyetlendim. Sanırım bu örneği kullanacağım.

Kışlık kalın örgüler yapacağınız bir örnek. Aynı zamanda yazın gelmesiyle şal veya ince bluz dahi yapılabileceğini düşünüyorum. Yapımı zor gibi gözükse de başlayınca kısa sürede bitirdiğinizi göreceksiniz. Kolay gelsin hanımlar. İyi örgüler ve örgülü günler dilerim.

Sarmalı Örgü Modeli Yapılışı

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*