KOLAY TELLE HAYVAN FİGÜRLÜ ÇERÇEVE YAPMAK


Kolay telle hayvan figürlü çerçeve yapmak için bugün sanırım bu ikinci paylaşımım oluyor. Daha önceki paylaşımda da yine hayvan motifli çerçeve yapımı gösterilmişti. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde tel bükmeyle nasıl bu tür çerçeveler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Evde kolay çerçeve yapmak veya motifli çerçeveler yapmak isteyenler için araştırdığım bu güzel çalışmalar sayesinde sizde keyifli çalışmalarla eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz. Bu tür tel bükmeyle yapılan çerçeve çalışmalarını farklı ve fazlaca yapıp satabilirsiniz.

Bu sayede güzel paralar kazanabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Daha çok turistik yerlerde fazlaca satabileceğinizi düşündüğümüz güzel bir çalışma olduğunu da dile getirmek isteriz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar için paylaştığımız bu kolay yapımları artık daha fazla paylaşmaya gayret edeceğim.

Altta nasıl yapacağınızı gösteren çalışma da örnek hayvan desenli tel bükme çerçeve örnekleri yer alıyor. Tel bükme işini kargaburun aleti diyorlar sanırım. Onunla sorunsuz bükebilir ve eğebilirsiniz. İstediğiniz şekli verebileceğiniz gibi bazen hayal gücü işe yaramayabilir.

Bu yüzden bu tür örnekler sayesinde teli neresinden nasıl bükeceğinizi görebilirsiniz. Tel bükmeyle yapılan çerçeve çalışmaları ile kendinize yeni hobi de edinmiş olursunuz. Şimdi sizi çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-telle-hayvan-figurlu-cerceve-yapmak

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*