Kolay Tığ İşi Çiçekli Lif Yapılışı

cicekli-lif-ornegi-570x415

Evde Kolay Tığ İşi Çiçekli Lif Yapılışı

Tığ işi örneklerini ve modellerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere kolay ve pratik bir şekilde nasıl kolay tığ işi çiçekli lifler yapabileceğinizi göstereceğiz. Sitemizde beğendiğiniz paylaşımlara yorum atarsanız seviniriz. Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı kolay tığ işi çiçekli lif yapımını öğrenerek, sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Farklı lif modeli yapmak istiyorsanız, anlatımlı videoyu izleyerek evde kolaylıkla değişik lif modelleri yapabilirsiniz.

Örnek resimlere bakabilir ve diğer modeller için sitemizde yer alan lif modelleri kategorisindeki çalışmaları takip edebilirsiniz. Sitemizde yer alan lif modelleri kategorisindeki yeni lif örnekleri, yeni lif modeli yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmaları ve yeni lif modellerini inceleyebilirsiniz. Evde kolay tığ işi çiçekli lif yapılışı ile ilgili anlatımlı videolar ise aşağıdadır. Örnek resim ve videoları mutlaka incelemelisiniz.

cicekli-lif-ornegi
cicekli-lif-ornegi

cicekli-lif-yapimi

kolay-tig-isi-ile-cicekli-lif-modeli

tig-isi-cicek-desenli-lif-ornegi

tig-isi-cicekli-lif

tig-isi-cicekli-lif-yapilisi

https://www.youtube.com/watch?v=ANHFBo-i-4s

 

 

gehäkelter Blume – crochet flower – crochet fleur

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Kolay Tığ İşi Çiçekli Lif Yapılışı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*