KOLAY TIĞ İŞİ PUF YELEK ÖRNEĞİ


Tığ işinden pofuduk yelek

Evde kolayca yapıp kullanacağınız güzel bir çalışmayla birlikteyiz arkadaşlar. Tığ işinden pofuduk yelek yapılışının ele alındığı çalışma Sevda hanım tarafından bize sunulmuş. Harika bir örgü işi ve severek yapacağınızı düşünüyorum arkadaşlar.

Anlatımlı örgü yelek modeline benzer daha önce de çoğu kez değişik örgü yelek örneklerinin yapımını ele almıştık. Bu da yine onları andırıyor. Ancak motifleri farklı ve görünümü bir o kadar şık.

Anlatımlı tığ işiyle yelek

Anlatımlı yelek işini öğrenip sizde kendinize yazlık yelek modeli yapabilirsiniz. Yada bu tür örgü işleri yapıp satıyorsanız para kazanacak yeni bir örgü yelek modelinin de yapımını öğrenmiş olursunuz.

Değişik örgü örnekleri ve farklı örgü yelek motiflerini aradığım şu günlerde önüme değişik ve yapımı kolay çalışmaların çıktığını söyleyebilirim. Beğeneceğiniz modelleri de sitemize eklemeye devam ediyorum.

Sizde öğrenerek puf yelek örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz arkadaşlar. Tığ işi örgü yelek modellerini sürekli olarak paylaşmaktayız. Beğendikleriniz varsa bize yorum yazarsanız da mutlu oluruz.

Sizde evde yapıyorsanız? bize öğretici bir şekilde videosunu hazırlayıp gönderebilirsiniz. Bizde sizin isminizle yayınlarız. Şimdi sizleri bu şık ve güzel yelek çalışması ile baş başa bırakıyoruz. Kolay gelsin arkadaşlar.

Pufidik yelek örneği yapılışı

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCpZjSCxQ14ooXxGpmR_tjoQ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*