KOLAY TIRNAK SÜSLEME NAİL SANATI


Kolay tırnak süsleme nail sanatı örnekleri paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da güllü tırnak süsü yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde bu kolay tırnak süsleme örneklerinden yararlanabilirsiniz. Daha önce paylaştığım çalışmaları da mutlaka incelemenizi öneririm.

O paylaşımlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da bakmayı unutmayın. Bu yazımda paylaştığım gül desenli nail tırnak süsleme örneği sayesinde sizde daha değişik tırnak süsleme çalışmalarının nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz.

Sitemizde bolca bulabileceğiniz nail tırnak süsleme örneklerini hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Şimdi sizleri gül desenli tırnak süsleme örneği yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-tirnak-susleme-nail-ornegi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*