KOLAY ÜÇ ÖRGÜLÜ PATİK YAPMAK


Kolay üç örgülü patik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasında tek yapmanız gereken üç motifi oluşturmak. Ardından patik için kıvrım yapıp, ortaya kolay patik modelini çıkartmak. Bu işlem sayesinde hem kısa sürede kolay örgü patikler yapmış olursunuz.

Hem de her ayağa uygun örgü patik modeli yapmış olursunuz. Kolay üç örgülü patik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok örgü patik çalışmasını sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımın altında da benzer birçok örgü patik çalışmaları karşınıza çıkacak.

Onlara da mutlaka bakmalısınız. Anlatımlı örgü patik modeli yapmak için paylaştığım çalışmalarla hem keyifli zamanlar geçirmiş olursunuz. Hem de kolay patik yaparak sevdiklerinize de hediye olarak sunabilirsiniz. Çocuklarınıza yapabilir veya eşinize yapabilirsiniz.

Kolay yapılan patik çalışmalarını buldukça sizlere bu şekilde resimli anlatım veya videolu anlatım şeklinde paylaşıyorum. Adım adım kolay patik yapmak için birçok çalışma sayesinde sizde çok kısa sürede harika patikler yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-uc-orgulu-patik-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*