KOLAY YUVARLAK LİF MODELİ YAPIMI

yuvarlak-lif-modeli

Yuvarlak lif örneği

Çok güzel ve keyifli bir lif modelinin yapımıyla birlikteyiz hanımlar. Almanya’dan geliyor bu seferki güzel çalışma. Yapan hanımı tanıyorum. Eşiyle görüşmüştük. Çok güzel bir lif modelinin yapılışını bize aktarmışlar. Kendi kanalları olan Bayanların örgü dünyası üzerinden daha değişik birçok güzel çalışmaya erişebilirsiniz hanımlar.

Birbirinden değişik lif modelleri ve farklı yapılan lif çeşitlerini bulabilirsiniz ve inceleyebilirsiniz. Yapımı zor olmayan lifleri buldukça sitemizde yer vermeye çalışıyorum. Hem kolay adımlarla lifleri nasıl yapacağınızı kavrayabilir öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

Hem de kızınıza yada oğlunuza çeyizlik lif modelleri hazırlayabilirsiniz hanımlar. Bu güzel çalışma tığ işinden yapılıyor. İki renk yapılmış. Ortası beyaz iple başlanmış ve daha sonra turuncu renge geçilip, bir süre yuvarlak yapıldıktan sonra yine beyaz iple dış kısmı kaplanmış.

Gerçekten çok güzel ve emek harcanmış. Yapanın ellerine yüreğine sağlık diyoruz.

yuvarlak-lif-modeli

İsterseniz bu modeli tek renk iple de yapabilirsiniz. Tığ işi lif modeli yapımıyla alakalı çeşitli çalışmalar ve eğitimleri sitemizde bulabilirsiniz hanımlar. Onlar da ilginizi çekebilir. Kolayca yapabilir ve çeyizlik veya satış amaçlı hazırlayabilirsiniz.

Yuvarlak lif nasıl yapılır

Yuvarlak lif yapmak için tüm bilgiler anlatımlı video da yer alıyor. Anlatan ve yapan hanımın tarifinden yararlanmak için sizde açın videoyu ve izleyin. Kolayca modeli kavrayıp hemen yapın. Çeyizlik olarak bence yapılması gereken güzel bir yuvarlak lif modelidir diyebilirim hanımlar. Kolay gelmesi dileğiyle…

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCD5epzowQqve5Z0DPr7neTg/videos

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*