KOLAYCA YAPABİLECEĞİNİZ DÜĞÜN SAÇ ÖRNEĞİ

Balık sırtı düğün saç modeli

Harika bir düğün saç modeliyle birlikteyiz hanımlar. Nişan saç modeli olur, sünnet saç örneği olur veya dışarıya çıkarken uygulayacağının normal saç modeli olarak da tanımlayabilirsiniz.

Balık sırtı düğün saçı olarak tanımlanan bu güzel çalışmayı sizde kendinize veya kızınıza yapabilirsiniz. Kuaförünüze gösterip hemen yapmasını da rica edebilirsiniz. Yapımı zor olmayan ve görünümü harika olan bir model.

Özellikle düğüne gideceksiniz ve herkesin gözlerinin üstünüzde olmasını istiyorsanız? mutlaka denemeniz gereken bir model arkadaşlar.

Düğün saç örnekleri arayanlar sitemizde bununla ilgili değişik modelleri kendin yap bölümünde çoğunlukla görebilirler. İnceleyebilir ve kolayca öğrenimi sayesinde kendinize hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Zincirli kuyruk saç modeli olarak da bazı yerlerde benzerlerini gördüğümü hatırlıyorum. Ama yapımı zor değil. Kendi başınıza arkanızı gördüğünüz bir aynada veya birisine de yaptırabilirsiniz.

Kolay yapılan saç modelleri hakkında karşılaşacağınız güzel örneklerden birisinin bu olduğunu düşünüyorum. Yabancı bir platformda karşılaştığım bu güzel örneği kızlarınıza keyifle yapıp güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Okula giden genç kız saç modeli olarak da kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama düğün dernek gibi etkinliklere yakışan bir saç modeli olduğunun da altını çizmek isterim. Yapımı zor değil mutlaka deneyin arkadaşlar kolay gelsin.

kaynak : https://www.himisspuff.com/easy-diy-braided-hairstyles-tutorials/43/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Gülsüm Damar dedi ki:

    Birbirinden güzel saç modellerini bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler Nuray hanım. Benim saçlarım balık sırtı modeli denediğimde güzel durmadı ama zincir modelini tuttum, beğendim.