KOLTUK KENARI SEYYAR AHŞAP SEHPA YAPMAK


Koltuk kenarı seyyar ahşap sehpa yapmak için paylaştığım bu güzel örnek sayesinde sizde bu tür fikirlerle evinizde yaşamı kolaylaştırabilirsiniz. Genelde fiskos sehpa veya benzer sehpaları önümüze çekeriz.

Misafir geldiğinde onlara ikram için kullanırız. Ancak bu paylaştığım ahşap fikrinde çok güzel düşünülmüş. Koltuk kenarının ölçüsünü alıp sizde kendi koltuklarınız için yapabilir veya yaptırabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu çalışmayı vida veya yapıştırma usulü de yapabilirsiniz. Marangoz işlerinden anlayan eşiniz veya akrabanız varsa yada kendiniz anlıyorsanız, bu güzel çalışmayı kendi koltuklarınız içinde düşünebilirsiniz.

Ancak koltuk kenarları bu şekilde ise yapmayı düşünmelisiniz. Öteki türlü hem sırıtır. Hem de ahşap üzeri ahşap pek hoş durmaz. Şimdi sizleri örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

koltuk-kenari-seyyar-ahsap-sehpa-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*