KONSERVE KUTUSUNDAN HASIR İPLE VAZO YAPIMI

Konserve kutusundan hasır iple vazo yapımı arayanlar olabilir. Bu güzel çalışmayı diğer sitelerimizde paylaştığımı hatırlıyorum. Ancak makalepark sitemizde paylaşmadığımı fark ettim. Benzerlerini belki paylaşmış olabilirim. Yapımı oldukça basit olan çalışmayı sizde kısa sürede bir saman ipten yararlanarak yapabilirsiniz.

Teneke kutunun etrafına yapıştırıcı sürdükten sonra hasır ipi dolamanız yeterli olacaktır. Bittiğinde çalışma sonucu nasıl güzel bir ev eşyası yaptığınızı da görmüş olacaksınız. Bu tür süs çalışmalarını yapıp evinizde keyifle kullanabilirsiniz.

Yine benzer çalışmaları kendinize göre fikirler üretip daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Hemen altta benzerlerini de göreceksiniz. Onlara bakmayı unutmayın. Şimdi sizleri bu güzel ve sevimli vazo yapımı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

konserve-kutusundan-hasir-iple-vazo-yapimi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KONSERVE KUTUSUNDAN HASIR İPLE VAZO YAPIMI için yorumda bulun

    KONSERVE KUTUSUNDAN HASIR İPLE VAZO YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KONSERVE KUTUSUNDAN HASIR İPLE VAZO YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.