KOT KUMAŞINDAN ÇİÇEKLİ ÇANTA YAPMAK


Kot kumaşından çiçekli çanta yapmak için paylaştığımız kolay yapılan çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kot kumaş parçalarından çiçek desenli süs yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları olarak daha önce de benzer çalışmayı yastık süsleme amacıyla da paylaştığımı hatırlıyorum.

Ancak o çalışmalarda keçe kullanmıştık. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise kot kumaş malzemesi kullanıyorsunuz. Ancak siz evinizdeki artık kumaşları da kullanabilirsiniz. Altta yer alan anlatımlı çalışmadaki gibi kısa sürede çok güzel çalışmalar yapabilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

Kot kumaş parçalarını çiçek motif veya deseni olarak oluşturup yastık süsleme yada evde çeşitli süsleme fikirlerinde kullanabilirsiniz. Alttaki örnek hem fikir almanız, hem de kot kumaşından nelerin yapıldığını gösteren bir örnektir. Kolay gelsin.

source : pinterest

kot-kumasindan-cicekli-canta-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*