KOT KUMAŞINDAN ÇİÇEKLİ ÇANTA YAPMAK

Kot kumaşından çiçekli çanta yapmak için paylaştığımız kolay yapılan çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kot kumaş parçalarından çiçek desenli süs yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları olarak daha önce de benzer çalışmayı yastık süsleme amacıyla da paylaştığımı hatırlıyorum.

Ancak o çalışmalarda keçe kullanmıştık. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise kot kumaş malzemesi kullanıyorsunuz. Ancak siz evinizdeki artık kumaşları da kullanabilirsiniz. Altta yer alan anlatımlı çalışmadaki gibi kısa sürede çok güzel çalışmalar yapabilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

Kot kumaş parçalarını çiçek motif veya deseni olarak oluşturup yastık süsleme yada evde çeşitli süsleme fikirlerinde kullanabilirsiniz. Alttaki örnek hem fikir almanız, hem de kot kumaşından nelerin yapıldığını gösteren bir örnektir. Kolay gelsin.

source : pinterest

kot-kumasindan-cicekli-canta-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KOT KUMAŞINDAN ÇİÇEKLİ ÇANTA YAPMAK için yorumda bulun

    KOT KUMAŞINDAN ÇİÇEKLİ ÇANTA YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KOT KUMAŞINDAN ÇİÇEKLİ ÇANTA YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.