KOT KUMAŞTAN GÜLLÜ TAKI

Artık kot kumaştan takı yapımı

Evinizde kullanmadığınız kot kumaşlar varsa onları değerlendirerek güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz. Artık kot kumaştan kolye yapımı çalışmasında da yine güzel bir proje sizleri bekliyor. Yapmanız gereken kot kumaşı parçalara ayırmak. Daha sonra iç içe büzerek gül şeklini almasını sağlamanız gerekir.

Birleşimi yaptıktan sonra daha sonra kolye şeklinde geniş parçanın üstüne eklemeniz gerekiyor. Artık kot kumaş değerlendirme çalışması olarak bu süs çalışmasını takı yerine değişik şeyler yapmada da kullanabilirsiniz.

Kumaştan takı yapımı çalışmasını güzel yapabilirsiniz. Artık kot kumaştan kolye yapımı çalışmasını severek yapacağınızı söylemek isteriz. Bu tür güzel kot kumaş değerlendirme çalışmalarını her zaman sevmişimdir.

Kot kumaşla takı nasıl yapılır diyenler için yine sitemizde farklı ve güzel çalışmaların bulunduğunu söylemek isterim. Hemen altta karşınıza çıkacak. Onlara da bakmadan geçmeyin derim. Bir başka güzel takı çalışmasında görüşmek dileğiyle…

Делаем текстильное колье с розами

KOT KUMAŞTAN GÜLLÜ TAKI

source: https://www.livemaster.ru/topic/1357305-sozdaem-tekstilnoe-kole-s-rozami

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KOT KUMAŞTAN GÜLLÜ TAKI için yorumda bulun

    KOT KUMAŞTAN GÜLLÜ TAKI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KOT KUMAŞTAN GÜLLÜ TAKI için ilk yorumu yapabilirsin.