KOT KUMAŞTAN YUVARLAK KASE YAPMAK

Kot kumaştan yuvarlak kase yapmak isteyenler olabilir. Bu tür paylaşımlar daha önce de yaptığımı hatırlıyorum. Düşünsenize fazlalık kot kumaşları bir kaseye dönüştürüyorsunuz.

İlginç değil mi? bana ilginç geldi. Hem yapımı kolay. Hem de kot kumaştan kase yaparak evinizde lazımlık veya içine bozuk para, yada takı aksesuarları koymada kullanabilirsiniz.

Bu tür kase yapımında kot kumaş kullanımı beni çok şaşırttı. Genelde kartondan veya alçıdan yapılışını daha önce paylaştığımı hatırlıyorum.

Fakat ilk kez kot kumaştan kase yapmak için bu tür bir çalışma paylaşıyorum. Eğer benzerlerini paylaştıysam da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır.

Bu güzel çalışmayı yaparak etrafınızdakileri ve misafirlerinizi de şaşırtabilirsiniz. Evde bu tür çalışmalar yapmayı sevenler için şimdi resimli anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kot-kumastan-yuvarlak-kase-yapmak

source

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KOT KUMAŞTAN YUVARLAK KASE YAPMAK için yorumda bulun

    KOT KUMAŞTAN YUVARLAK KASE YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KOT KUMAŞTAN YUVARLAK KASE YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.