Kot Pantolon Paçası Süsleme


Kot Pantolon Paçası Süsleme

Bu makalemde sizlere evinizde kot pantolonlarınızın paçalarını nasıl süsleyeceğinizi gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda kot pantolon paçası süsleme işlemi anlatılmaktadır. İlk olarak yapmanız gereken kot pantolonunuzun paçasını geriye doğru katlamak. Daha sonra paçasına süsleme için aldığınız takı veya tasarım ürünlerini paçasına dikmeniz gerekiyor. Dikmenin yanı sıra çıt çıtlı denilen bu süslerden de bulabilirsiniz. Bu tür süsler sayesinde daha sonradan kot pantolonunuzdan bu süsleri çıkarabiliyorsunuz.

Çıt çıtlı süs takıları kot pantolonunuzun paça kısmına bir kerpeten yardımı ile sıkıştırdıktan sonra, artık kot pantolonunuzun süsleme çalışması bitmiş sayılır. Çalışmayı tamamladıktan sonra kot pantolonunuzu keyifle giyebilir ve görenleri şaşırtabilirsiniz. Bu tür pratik süsleme çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Sitemizde yer alan kendin yap ve değerlendirme kategorilerine bakacak olursanız bu tür kolaylıkları anlatan içeriklere ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmalar karşınıza gelecek. O paylaşımları da inceleyerek daha değişik püf noktalar öğrenebilirsiniz. Kot pantolondan yapılan çalışmaları yine sitemizin arama kutusundan kolaylıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

kot-pantolon-pacasi-susleme

Bu tür çalışmalar ile eski kot pantolonlarınızı yenileyebilir veya süsleyebilirsiniz. Böylece süslü kot pantolonlarınız olur. Hem keyifle giyebilir hem de görenleri şaşkına çevirebilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışmada kullanılan tasarım parçacıklarını daha değişik şekilde kullanmak size kalmış. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*