KOYU RENK TIRNAK SÜSLEME RESİMLİ ANLATIM


Tırnaklarınızı süslemeyi seviyorsanız ve nail sanatıyla ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı çok beğeneceksiniz.

Koyu renk tırnak süsleme çalışmasının resimli anlatımında adım adım ne yapmanız gerektiği ve hangi renkleri kullanacağınız belirtilmiş.

Nail sanatı yani tırnak süsleme sanatıyla ilgili birçok çalışmayı hem araştırıyorum. Hem de daha önce sitemizde paylaşmıştım.

Sitemizde bu tür nail tırnak süsleme örneklerine ilgili kategorilerden ulaşabileceğiniz gibi, hemen bu yazımın altındaki benzer nail tırnak süsleme örneklerine de ulaşabilirsiniz.

Mutlaka incelemenizi istediğim örnekler var. Bakmadan geçmeyin. Şimdi sizleri koyu renk şimşek nail örneğinin yapılışını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Daha iyilerini ve değişiklerini buldukça da paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

koyu-renk-tirnak-susleme-resimli-anlatim

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*