KÜÇÜK BONCUKLU BİLEKLİK NASIL ÖRÜLÜR

kucuk-boncuklu-bileklik-nasil-orulur-600x415

Evde küçük boncuklu bileklik nasıl örülür? diyenler için bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Aynısından yapmayı çok istedim. Ancak beceremediğimi de eklemek isterim.

Çünkü biraz göz problemi var. Ancak evde bu tür çalışmalar yapmak isteyenler ve minyatür işlerle uğraşanlar daha doğrusu sabırlı olanların uygulaması gereken bir çalışma olduğunu da düşünüyorum.

Çünkü biraz uğraşlı bir çalışma olduğunu eklemek isterim. Resimli anlatımda detaylar verilmiş. Ancak dediğim gibi uğraşması biraz zor olan ve sabır isteyen bileklik çalışması olduğunu da söylemeden edemeyeceğim.

Resimli anlatımda boncukları nasıl ipe geçireceğiniz ve ipi nasıl şekillendireceğiniz tek tek verilmiş. Evde bu tür takı çalışmaları yapan ve kullananların hoşuna gideceğini düşünüyorum.

Hatta bu tür çalışmaları sabırla fazla fazla yapanlar ise emeğinin karşılığını iyi paralara satarak alabilirler. Özellikle de turistik yerlerde ilgi çekecek bir bileklik modeli olduğunu da düşünüyorum. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kucuk-boncuklu-bileklik-nasil-orulur

source : http://www.repiny.com/pin-6472.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*