Küçük Odun Parçalarından Sarkaç Süs Yapmak


Evde sarkaç süs yapmak isteyenler için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Hazır yılbaşı da yaklaşıyorken bu güzel sarkaç süs çalışmasını yapabilirsiniz. Bu süsü kapı süsü olarak da kullanabilirsiniz. Evde küçük odun parçalarından sarkaç süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm adımlar gösterilmiş. Odun parçalarını sıralıyorsunuz üzerine ip veya benzeri malzeme üstüne süsleme çalışmasını yapıştırarak kapı süsü veya sarkaç süs çalışmasını tamamlayabiliyorsunuz. Küçük odunlardan sarkaç süs yapmak için adımları takip ederek kolay bir şekilde bu güzel süs çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Evde kolay sarkaç süs çalışması yaparak bunu turistik yerlerde kolaylıkla da satabilirsiniz. Küçük odunlardan sarkaç süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımda yer alan çalışmanın malzemeleri ise şöyle ;

  • 10-15 tane odun parçası.
  • kesici alet.
  • ince hasır ip.
  • yılbaşı süsleri.
  • yapıştırıcı.

Malzemeleri sıraladıktan sonra ilk yapmanız gereken odun parçalarını en küçükten büyüğe doğru şekilde ayarlamanız gerekiyor. Bunun için kesici malzeme ile odunları boyutlara ayırabilirsiniz. Odun parçasından sarkaç süs çalışmasını tamamlamak için ince saman ipi ile dal parçalarını birbirine sarabilirsiniz. Ardından küçük odunlardan sarkaç süs için üzerine yılbaşı veya benzeri süsleri yapıştırabilirsiniz. Biten çalışmayı kapınıza asabilirsiniz. Duvarınıza asabilirsiniz. Yada yılbaşı yaklaşıyor istediğiniz bir yere noel ağacı süsü gibi de düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri kuru ağaç dallarından sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kucuk-odun-parcalarindan-sarkac-sus-yapmak

Kurumuş ağaç dallarından sarkaç süs çalışmasını tamamladıktan sonra evinize gelen misafirler bu güzel çalışmaya bayılacaklar. Hatta yakından bakmadıkça bu süsü nereden aldığınızı dahi sorabilirler. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/39022785

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*