KÜÇÜK YELKENLİLER ÖRGÜ ANLATIMI

Küçük yelkenli örgü modeli

Şerife hanımın çok güzel bir örgüsünü sizlere sunmak istiyorum. Bu güzel modeli öğrenerek harika yelek örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz hanımlar. Ben yeni bir yelek örgüsüne başladım. Bu modeli kullandım ve çok güzel oluyor.

Örgü yelek yapımında kullanacağınız bu güzel örnek sayesinde yaptığınız yeleği yaz kış demeden istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Yelek örmeyi seven hanımlara önerdiğim güzel ve eğlenceli bir çalışma.

Ajurlu örgü yelek görünümlü modeli sevecek ve yapmak isteyeceksiniz. Şerife hanımın kanalında biliyorsunuz harika örgü yelek, örgü patik ve örgü üzerine çok sayıda iş bulunuyor. Hepsini öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

Bu modelin adına küçük yelkenliler örneği demiş. Gerçekten çok güzel bir model. 9 ve katları şeklinde yapılan örgüyü 3 ilmek ve 12 ilmek ile katlarından oluşacak şekilde sürdürüyorsunuz.

Her motif için ise 9 ilmek olup, arka kısmı içinde yine ön ile aynı ilmek sayısınca yapacaksınız. Ölçüyü kendinize göre veya yapacağınız kişiye göre ayarlayabilirsiniz.

Benzerlerini daha önce de paylaştığımız bu güzel çalışmayı kolayca öğrenebilir ve sizde harika örgü yelek modeli veya örgü hırkalar yapabilirsiniz hanımlar. Zorlandığınız bir yer olursa yazmanız yeterli olacaktır.

Değişik güzel örgü yelek modellerinde görüşmek dileğiyle… Bu örgü yelek çalışmasını değişik renkler kullanarak yapabilirsiniz. Ben kahverengi ipim vardı onu kullandım. Sizler daha değişik ve güzel renkler tercih ederek farklı yelek modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Hatta yapıp parayla dahi satacağınız yelek modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KÜÇÜK YELKENLİLER ÖRGÜ ANLATIMI için yorumda bulun

    KÜÇÜK YELKENLİLER ÖRGÜ ANLATIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KÜÇÜK YELKENLİLER ÖRGÜ ANLATIMI için ilk yorumu yapabilirsin.