Kulak Çöpünden Kuzu Nasıl Yapılır


Kulak Çöpünden Kuzu Nasıl Yapılır

Kulak çöpünden yapılanları araştırıyordum. Karşıma daha önce de paylaştığım kulak çöpünden koyun yapımı ile ilgili güzel ve farklı bir çalışma çıktı. Hemen sizlere bunu içerik yapıp paylaşmak istedim. Daha önce de sizlere kulak çöpünden kuzu yapılışı ile ilgili bir çalışma paylaşmıştım. Kulak çöpünden koyun çalışması yaparak televizyonunuzun önüne veya minyatür çalışmaları koyduğunuz yere koyabilirsiniz. Kulak çöpü ile sadece temizlik değil çeşitli çalışmalar da yapılmaktadır.

Bunlara bir örnek de kulak çöpünden kirpi çalışmasını verebilirim. Bu çalışmanın da yakında sizlere anlatımlı resimlerini paylaşacağım. Şimdi sizlere kulak çöpünden neler yapılır göstermek için altta kulak çöpünden kuzu nasıl yapılır gösteren resimleri paylaştım. Adımları takip ederek sizde bu kolay çalışmayı yapabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ;

İlerleyen yazılarımda sizlere kulak çöpüyle iskelet yapımı çalışmasını da paylaşacağım. Kulak çöpü deyip geçmeyin, gerçekten çok değişik minyatür çalışmalar yapılmaktadır. Bunlara örnek verecek olursam kulak çöpünden tavşan gibi değişik minyatür çalışmaların da yapıldığını söyleyebilirim. Yine ileride kulak çöpünden tavşan yapımı çalışmasını da sizlere paylaşacağım. Şimdilik bu yazımda sizlere kulak çöpü ile kuzu yapılışını paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://rus-img.com/barashek-iz-vatnyh-palochek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*