Kulaklı Bere Yapılışı ve Modelleri


Kulaklı bere yapılışı ve modellerini bulacağınız bu yazımda öğretici çok güzel bir video paylaştım. Anlatımlı çalışmaların dışında değişik kulaklı bere örneklerine de ulaşacağınız yazımızda birbirinden güzel örnek resimleri beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kulaklı bere yapımıyla ilgili çalışmalara başladıysanız, bu güzel örnekler size ilham verecektir.

Özellikle kışın başımızı soğuktan korumanın en etkili yollarından birisi kafamıza bere takmaktır. Klasik bere modellerinin yanı sıra artık şekilli ve güzel bere örneklerini de çevremizde görmekteyiz. Bu yazımızda sizlere kulaklı bere yapımının anlatımını ve videosuyla beraber birkaç örnek resim paylaşacağız.

Paylaştığım kulaklı bere yapılışı ve modellerini görünce çok hoşunuza gidecek örnek bereler de olabilir. Yapılışını anlatımlı videodan yararlanarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Yeni kulaklı bere modellerini de paylaştığım bu yazımdaki tüm modeller alıntı olup, birbirinden güzel bere modelleri arasından seçilmiştir. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize yapılışını çektiğiniz videoları gönderin yayınlayalım. Farklı bere modelleri arıyorsanız? sitemizde yer alan bere modelleri kategorisine göz atmanızı öneririm.

Yeni bebek bere modellerini de yine sitemizde yer alan bebek bereleri kategorisine giderek ulaşabilirsiniz. Yeni kulaklı bere modellerini buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya da devam edeceğim.

Üstteki videoyu izlediyseniz, alttaki resim galerisindeki örnek bere modellerine ve örneklerine bakabilirsiniz.

Sizinde eğer bu şekilde çalışmalarınız varsa, bize facebook adresimizden ulaşabilir ve isterseniz satışını sağlayabiliriz. Tanıtım amaçlı da yine sitemizde yayınlayabiliriz.

eared hat – oreilles chapeau – eared Hut

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*