KULAKLIK KABLOSUNDAN BİLEKLİK YAPMAK

kulaklik-kablosundan-bileklik-yapmak-440x415

Kulaklık kablosundan bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede harika bileklikler yapabilirsiniz.

Kulaklık kablosundan takı yapmak için paylaştığım anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede çok güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı takı çalışması sayesinde değerlendirme projesi olarak bu güzel çalışmayı zorlanmadan eğlenerek yapabileceğinizi düşünüyorum.

Kolay yapılan kulaklık kablosu değerlendirme çalışması olarak anlatımlı çalışma sayesinde renkli kabloları bileklik gibi örüp kullanabilirsiniz. Anlatımlı kablo değerlendirme çalışmaları hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kulaklık kablosundan bileklik yapmak için paylaştığım çalışmanın detayları aşağıda yer alıyor. Benzerleri de hemen yazının altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kulaklik-kablosundan-bileklik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*