KULLANILMAYAN KOT PANTOLONDAN ÇANTA YAP


Eski kottan çanta yapımı

Yabancılar gerçekten eskileri değerlendirme işini iyi biliyorlar. Paylaştığım çalışma son derece güzel ve kolay bir el çanta yapımı projesidir. Anlatımı fazla olmasa da zaten bir görüşte hemen bende yaparım diyeceksiniz.

Eski kottan el çantası yapmak istiyorum diyenler burada ise başlayalım hanımlar. Öncelikle kullanmadığınız kot pantolon veya kot etek parçalarını bir araya getirin. Onları kesin biçin ve dikeceğiz sonra unutmayın.

Kot pantolonunu çantaya dönüştürme

Kot pantolonundan çanta nasıl yapılır diyenler olacaktır. Hatta benim arkadaşım nurten saçmalama dedi yapamazsın dedi. Bunu yapınca ilk ona hediye edeceğim. Kottan çanta yapımını daha önce de sitemizde paylaştığımızı hatırlıyorum.

Hatta benzerleri zaten hemen bu ekranın altında yer alan benzer yazılar kısmından karşınıza çıkacaktır. Onları görünce zaten kot pantolon değerlendirme çalışması olarak neler neler yapıldığını göreceksiniz.

Kot kumaşı da satın alarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz aslında. Yapımı gayet kolay ve biraz dikiş işi istiyor. El beceriniz varsa ve biraz da terzilikten anlıyorsanız sizde evde ki kot etek veya kot pantolonlarını değerlendirebilirsiniz.

Kot çanta nasıl yapılır

Kottan el çantası yapılışıyla ilgili resimli anlatım sade bir görünüme sahip olsa da. Aslında kot parçasını istediğiniz büyüklükte kesip iki parça olarak birbirine dikerek de çok kolay bir çanta modeli yapabilirsiniz.

Sizde kolayca güzel çantalar yapıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Değişik güzel kot çanta örnekleri ile buluşmak dileğiyle hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : http://www.free-tutorial.net/2017/04/bag-from-old-jeans.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*