KUMAŞ ANAHTARLIK BOZUK PARA CÜZDANI YAPMAK

kumas-anahtarlik-bozuk-para-cuzdani-yapmak-500x415

Kumaş anahtarlık bozuk para cüzdanı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapmayı düşünebilirsiniz. Bozuk paralar cüzdanda şıkır şıkır edince bazı kimseler rahatsız olabilirler. Bende çoğu zaman ses yapmasından rahatsız olmuşumdur.

Bu tür kumaş cüzdan çalışmaları ile onları daha küçük cüzdanlarda bozuk para cüzdanı şeklinde taşıyabiliriz. Anlatımlı çalışma da kumaştan anahtarlık bozuk para cüzdanı yapmak için aşamalar aktarılmış. Yapımını zorlanmadan gerçekleştirip, öğretici çalışmayı kısa sürede yapabileceğinizi düşünüyorum.

Anlatımlı olması sayesinde sizde zorlanmadan bu güzel çalışmayı kısa sürede yapıp, bozuk paralarınızı artık bu minyatür bozuk para cüzdanında taşıyacaksınız. Bu tür çalışmaları farklı desenli kumaşlarla yapmayı da deneyebilirsiniz.

Fazlaca yapıp turistik yerlerde yaşıyorsanız satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anahtarlık şeklinde yapıp, anahtarlarınız ile pazara gittiğinizde bozuk para arama derdinden de kurtulabilirsiniz. Sitemizde çoğu kez kolay cüzdan yapmak için şablonlar ve resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Benzer yazıları inceleyip sizde farklı cüzdan yapımları öğrenebilir ve kendinize lüks para cüzdanları yapabilirsiniz. Anlatımlı cüzdan çalışması sayesinde kendinize özel para cüzdanları yapabilirsiniz.

Adım adım kumaştan para cüzdanı yapmak için sizde malzemeleri temin ettikten sonra altta paylaştığım çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumas-anahtarlik-bozuk-para-cuzdani-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*