KUMAŞ AYAKKABI TERLİK ŞABLONU

Kumaş ayakkabı terlik şablonu arayanlar olabilir diye paylaşmak istediğim bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Kumaş ayakkabı terlik yapmak için paylaştığım çalışma da detaylar verilmiş. Yapmanız gereken desenli bir kumaşı alttaki gibi kalıbını çıkarttıktan sonra birleştirmek.

İnanın ortaya harika çalışmalar çıkıyor. Sizde kısa sürede harika pofuduk terlikler yapabilirsiniz. Kumaş yerine farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. Evde kolay terlik yapmak için sitemizde daha önce çokça güzel paylaşımlar yapmıştık.

Anlatımlı terlik yapımı çalışmalarından yararlanarak sizde kısa sürede bu güzel çalışmaları zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolayca yaptığınız çalışmaları isterseniz satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel şablonu olan kumaş ev terliği yapımı çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumas-ayakkabi-terlik-sablonu

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. KUMAŞ AYAKKABI TERLİK ŞABLONU için yorumda bulun

    KUMAŞ AYAKKABI TERLİK ŞABLONU için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KUMAŞ AYAKKABI TERLİK ŞABLONU için ilk yorumu yapabilirsin.