KUMAŞ KELEBEK SICAK TUTACAK YAPMAK

kumas-kelebek-sicak-tutacak-yapmak-500x415

Kumaş kelebek sıcak tutacak yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel eldiven türü eşyalar yapabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilir ve kumaş kullanarak harika eldiven türü sıcaklık tutacakları yapabilirsiniz.

Özellikle mutfakta fazla vakit geçiren ev hanımlarının beğeneceğini düşünüyorum. Kumaştan kelebekli sıcak tutacak yaparak evinizde kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz komşunuza hediye edebilir veya fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz.

Kumaştan kelebek sıcak tutacağı yapmak için paylaştığım çalışmanın detaylı anlatımı sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmanın yapımını öğrenerek aynısını yapabilirsiniz. Kolay yapılan kumaş kelebek sıcak tutacak örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Yapımını öğrenip sizde kendinize veya sevdiklerinize yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumas-kelebek-sicak-tutacak-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*