KUMAŞ OYUNCAK BALİNA ŞABLONU

kumas-oyuncak-balina-sablonu-564x415

Kumaş oyuncak balina şablonu arıyordum. Bu türünü de buldum. Hem kolay yapımı olan bu çalışmada ki şablonu kullanabilirsiniz. Nasıl yapıldığını öğrendikten sonra oyuncak balina yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Evinizde süs dekor eşyası olarak da balina yastık veya balina pofuduk yastık olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce de balina yastık modeli paylaştığımı hatırlıyorum.

Evde kolay yapılan yastık balina çalışması olarak da bu güzel örneği düşünebilirsiniz. Kumaş oyuncak balina şablonu yapmak için paylaştığım çalışma ile sizde değişik balina çalışmaları yapabilirsiniz.

Puf balina yastık veya puf balina oyuncak olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Bu sayede sizde eğlenceli çalışmalar yaparak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmanın şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumas-oyuncak-balina-sablonu

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*