KUMAŞ OYUNCAK CANAVAR ŞABLONU

kumas-oyuncak-canavar-sablonu-500x415

Kumaş oyuncak canavar yapmak için paylaştığım bu güzel şablonu beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kolay yapılan oyuncak şablonlarını sitemizde sık sık bulabilirsiniz.

Bu çalışmada ise sevimli canavar oyuncak yapmak isteyenler için güzel bir örnek ve şablon yer alıyor. Kolay bir şekilde pofuduk kumaştan veya polar kumaşından canavar oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz.

Çocuklarınızın çok beğeneceğini söyleyebilirim. Çünkü hem sevimli bir canavar oyuncak, hem de canavar puf minder olarak da kullanabilirsiniz. Evinizde süs oyuncak dekor eşyası olarak da değerlendirebileceğinizi söyleyebilirim.

Kolay yapımı sayesinde zorlanmadan çalışmayı yapabilir ve sevdiklerinize hediye olarak vermeyi de düşünebilirsiniz. Oyuncak göz gibi malzemeleri hobi marketlerde ve kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri oyuncak canavar şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumas-oyuncak-canavar-sablonu

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*