Kumaş Papyon Nasıl Yapılır? Resimli Videolu Anlatım

Bu yazımda sizlere birbirinden farklı ve eğlenceli olarak kumaştan papyon yapmak isteyenlere örnek çalışmalar paylaştım. Resimli anlatım olarak birkaç farklı yapılışını gösteren kumaş papyon yapmak isteyenler için yeterli olacak sanırım. Daha önce de kumaştan kolay papyon yapmak için resimli anlatımlar ve videolu anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine farklı olarak kumaş papyon nasıl yapılır? diyenler için değişik resimli anlatımlar paylaştım. Aynı zamanda yazımın sonunda anlatımlı güzel bir de video yer almaktadır. Anlatımlı video üzerinde kumaş papyon yapmak isteyenler için detaylı bir anlatım yer alıyor. Sizde kumaştan kolay papyon yapmak istiyorsanız bu resimli anlatımlar ve anlatımlı videolardan yararlanabilirsiniz. Önceki kumaş papyon örneklerine sitemizde yer alan kendin yap ve evde nasıl yapılır bölümlerinden ulaşabilirsiniz.

Kumaştan kolay papyon yapmak için paylaşacağım resimli anlatımda adım adım nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Sizde evde kumaş papyonlar yaparak elbiselere veya aksesuar olarak kullanmak istediğiniz eşyalarınıza kumaştan papyonlar yaparak süsleyebilirsiniz. Kumaş papyon modellerini sitemizde kendin yap bölümünde çokça paylaşmıştım. Bu yazımın hemen sonunda da karşınıza kolay papyon yapımını gösteren çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaştan kolay papyon yapılışı ile ilgili çalışmalarla baş başa bırakıyorum.

httpss://www.youtube.com/watch?v=CsnQ3nWPJgU

fabric bow – Stoff Bogen – arc tissu – arcum fabricae – fiocco in tessuto – arco de la tela

Değişik papyon yapmak isteyenler üstte yer alan çalışmaları detaylıca inceleyebilirler ve anında yapılışını öğrenebilirler. Kumaştan papyon yapmak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebilirim. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. yııldız dedi ki:

    çok güzel ellerinize sağlık çok bayıldım :)