KUMAŞ PATİK ŞABLONLARI


Kumaş patik şablonları arayanlar olabilir diye bulduğum bu güzel çalışmayı paylaşmak istedim. Sizde evde kolay kumaştan patik yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Evde kumaştan kolay patik yapmak için şablonları sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

Bu yazımın hemen altında karşınıza birçok benzer patik çalışmaları çıkacak. Hatta şablonları ile birlikte anlatımlarından yararlanarak sizde evde bebek patik yapımı veya kumaştan patik yaparak fazlaca yaptığınız patikleri satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Sevdiklerinize yapıp hediye olarak verebilirsiniz. Kumaştan yapılan patikleri sitemizde anlatımlı bir şekilde bulabilirsiniz. Öğretici patik yapımı çalışmalarını buldukça paylaşıyorum. Çünkü çok hoşuma gidiyorlar. Kolay gelsin.

source : pinterest

kumas-patik-sablonlari

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*